Jogurtová kapsička pro psy 115g

Kód: 20011011
Značka: YowUp
45 Kč
Skladem (>5 ks)

Přírodní jogurt bez laktózy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zařazením a pravidelným podáváním jogurtu YOWUP! zajistíme svému psovi dostatečný přísun prebiotik a tak i dlouhodobě příznivý stav střevní mikroflóry, který může mít pozitivní dopad na další funkce organismu.

BEZ LAKTÓZY - Intolerance laktózy je stav odvozený od nedostatku laktázy. Tento enzym se vytváří během laktace a poté se přestane produkovat, ačkoli mnoho lidí a některá zvířata jej produkují i nadále. Když se laktáza přestane produkovat, dochází k průjmům a nadýmání, proto u psů a koček doporučujeme pouze 100% BEZLAKTÓZOVÉ výrobky, jako je jogurt  Yowup.

BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - psi a zejména kočky mají kratší střevo, vitamíny ani cukry nemetabolizují tak rychle, v těle se hromadí. Proto se nedoporučuje do výrobků určených domácím mazlíčkům přidávat žádný druh cukru. Také jim přirozeně nechutná. Kočky nemají žádnou zálibu ve sladkostech, je to proto, že sladká chuť není vnímána v kočičích chuťových pohárcích, takže se jedná o neatraktivní odměnu.

0% TUKU - mléčný tuk je přirozeným zdrojem bioaktivních látek (kyselina máselná, konjugovaná kyselina linolová (CLA), fosfolipidy a sfingolipidy, ale hlavním zdrojem tuku a bílkovin u psů a koček je maso, ryby nebo i suché krmivo. Jogurt Musí obsahovat 0 % TUKŮ, protože jako základní doplněk stravy pro jeho vývoj by neměl přidávat mnoho kalorií k běžnému dennímu příjmu.

Prebiotika - když člověk konzumuje jogurt, přijímá také bakterie, které jej tvoří a které jsou stále živé. Tyto bakterie, obvykle Lactobacillus, mají přínosný probiotický účinek. Prebiotika určená pro psy a kočky přispívají stejným způsobem k zachování zdravé střevní mikroflóry a ke stimulaci obranyschopnosti imunitního systému. Imunita se z 80 % nachází ve střevech. Jedná se o populaci mikroorganismů, která sídlí v trávicím traktu a je odpovědná za správné trávení některých živin, bojuje proti útokům patogenů a také produkuje některé vitaminy.

SLOŽENÍ

  • mléčné výrobky 95,6 % (bez laktózy)
  • kukuřičný škrob
  • pektin 0,6 %
  • suchý oligofruktosid 0,5 %
  • aromata

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsičky
Hmotnost: 0.012 kg
Značka: Yow Up!