Měkká tréninková odměna - koza 350g

Kód: 20012031
Značka: BarFit
160 Kč –9 %
11967 agitos mekka treninkova odmena koza
160 Kč –9 % 145 Kč
Skladem (2 ks)

S tréninkovým pamlskem AGITOS odměníte svého psa cíleně a zdravě. S malými kousky nepřekrmujete během tréninku a přesto uděláte svému psovi radost. Nový barfit AGITOS koza v praktickém 350g sáčku. Malý, měkký, bez obilovin, bez brambor, pouze jedním zdrojem živočišných bílkovin a vyrobený převážně z čerstvých potravinářských surovin. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGITOS tréninková odměna - koza monoprotein
Měkké velmi chutné špalíčky jako stvořené pro trénink a výcvik , vyrobené z čerstvých potravinářských surovin.

Kozí maso a droby - obsahuje mnohem méně škodlivý cholesterol než jiné druhy masa a obsahuje hodně bílkovin. Kozí maso má o hodně více vitamínů vitamínů  než je u hovězího, jehněčího nebo vepřového masa. 

Konopné semeno - obsahuje vysoké množství oleje s vyváženým poměrem omega 3 a 6, esenciálních nenasycených mastných kyselin kyseliny alfa-linolenové a kyseliny linolové. Velmi prospívá imunitního systému a srdečně - cévního systému, slouží také jako zdroj energie.

Lněné semínko -  je výborným zdrojem nenasycených mastných kyselin (omega 3, 6, a 9) a rovněž selenu. Má pozitivní vliv na kůži, srst a trávení. 

Semeno světlice barvířské - vhodné při poruchách krvetvorby a při špatném zabřezávání. Rovněž vrací pružnost cévám a působí protirevmaticky.

Maniokový škrob je bezlepkový s neutrální chutí.

 

SLOŽENÍ

  • čerstvé kozí maso a droby 30%
  • konopné semeno (částečně odolejované)
  • lněné semeno (částečně odolejované)
  • semeno světlice barvířské (částečně odolejované)
  • maniokový škrob

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky
Hmotnost: 0.35 kg
Druh masa: Kozí
Značka: BarFit