KACHNÍ MASO VE VLASTNÍ ŠŤÁVĚ GRUB BARF

Kód: 1324/440 1324/220 Zvolte variantu
Novinka
Značka: GRUB BARF
99 Kč 49 Kč od 49 Kč
Momentálně nedostupné Skladem (4 ks) Zvolte variantu
Varianta

Není kachna jako kachna! Věříme, že nejen lidé, ale i psy a kočky si zaslouží maso té nejvyšší kvality. Pro vysoce aktivní psy a kočky.

Aktivní zvířata v zátěži si zaslouží stejnou péči, jako profesionální sportovci. Proto pro krmivo GRUB BARF používáme kachní maso, které bylo primárně určené pro humánní spotřebu. Libové kachní je významným zdrojem kreatinu, má vysoký obsah esenciálních aminokyselin a vyšší obsah tuku. Ideální vlastnosti pro budování svalové hmoty, regeneraci a udržení dobré fyzické kondice vašeho zvířete.

  • Složení: Kachní maso, redukovaná silná šťáva z kachních kostí, kolagen.
  • Bez přidaných chemických látek, bez lepku, bez konzervantů.
  • Analytické složení: Sodík: 0,1036 %, Vápník: 0,0247 %, Fosfor: 0,041 %, Obsah vody: 83,23 %, Hrubý tuk: 1,62 %, Hrubá vláknina: 0,06 %, Hrubý protein: 15,74 %, Hrubý popel: 0,43 %

(Upozorňujeme, ohledně analytických složek, byly zasílány nové vzorky se zjištěním ještě více analytických složek a zde jsou již nové a plně aktuální údaje. Bohužel jsou v oběhu ale ještě staré etikety s původními údaji, které se liší od těchto aktuálních na e-shopu. Prosíme Vás tedy o shovívavost a trpělivost, vše se v co nejbližší době opět srovná.)

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervy
Druh masa: Kachní
Značka: GRUB BARF