Škvarky hovězí - Hrubé lojové 150g

Kód: 20017008
Značka: Krmiva Hulín
25 Kč
Skladem (2 ks)

Nahrubo sekané lojové škvarky s vysokým obsahem hovězího kolagenu. Vynikající, nekonzervovaný krmný doplněk, plný energie a bílkovin. Vhodný přídavek k nízkoenergetickému, či neatraktivnímu krmivu. Kvalitní a chutný zdroj energie v zimních měsících. Pozor - struktura a velikost kousků se může značně lišit v každé šarži! Mimo mražák je velmi krátká doba spotřeby - cca 3 dny při teplotě do 4 °C. Česká výroba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto lojové hovězí škvarky jsou nahrubo sekané a po vyškvaření nejsou dále lisované. Obsahují díky tomu 47 % tuku, 38 % bílkovin a 1,95 % popelovin. Nejsou solené ani jinak chemicky konzervované! Pochází z české výroby čistého hovězího tuku. Hovězí lojové škvarky jsou velmi chutným zdrojem kvalitní energie pro psy v zátěži, nebo v zimním období.

Pro psa je tato forma tuku velmi dobře stravitelná a využitelná jako energie těla. Ve 100 g hovězích škvarků je asi 3500 kJ, pro srovnání ve 100 g hovězího masa je asi jen 670 kJ. Hovězí škvarky jsou také významným zdrojem lehce stravitelných bílkovin a přírodního, pro psa velmi dobře využitelného kolagenu, který podporuje zdravý vývoj kloubních chrupavek, šlach a vazivové tkáně.

Jsou vhodné pro malá i velká plemena, především aktivních psů, nebo psů přebývajících v chladném období venku, kteří potřebují mnohem více energie. U neaktivních psů pozor při pravidelném podávání na možnost tloustnutí.

Nepoužívejte škvarky jako hlavní krmnou dávku, ale jen jako její doplněk např. u méně atraktivního krmiva, ke zchutnění příloh, na zvýšení energie krmiva, nebo jen jako odměnu při výcviku, či pamlsek. Struktura a velikost jednotlivých kousků se může ale značně lišit v každé šarži, nemůžeme tedy garantovat zákazníkům, používající škvarky výhradně jako odměnu při výcviku, že budou mít vždy tu správnou velikost. Nereklamujte nám proto případnou jemnou strukturu, bereme škvarky jako doplněk ke krmivu a neovlivníme nijak to co u výrobce zrovna dostaneme.

Doporučená jednorázová dávka je 10 - 15 % na objem podávaného krmiva, tj. 100 - 150 g / kg krmiva - podle jeho tučnosti, velikosti a aktivity psa. Je to třeba odzkoušet, aby pes neprůjmoval - což je příznak překrmování. Pokud podáváte jako pamlsek tak jednorázově cca do 30 g.

Pokud se pes dostane nedopatřením k většímu množství škvarků najednou, může mít posléze akorát průjem, jinak by neměl mít další potíže. Přesto je mějte mimo jeho dosah a krmte škvarky jen pozvolna. 


Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.15 kg
Značka: Krmiva Hulín